Треньорът на „Асеновец“: Истинско клане! Сталев влизаше в съдийската стая

3
866
Асеновец - Сокол М. Купа на България, обл.етап, 14.08.2019, снимка: marica.bg

„След първите 45 минути водихме в резултата с 1:0. На почивката Йордан Сталев беше в съдийската стая, аз лично го видях как излиза оттам, а го видяха и други хора. През второто полувреме настана истинско клане! Беше пладнешки обир. Серия от обратни фаулове срещу нас, не ни дадоха чиста дузпа, отмениха ни гол. Топката влезе половин метър зад голлинията, но не ни го признаха. Пълна пародия! Обърнаха ни в резултата, а в 90-ата минута пропуснахме да изравним. Веднага след това Сокол вкара за 3:1 и всичко свърши. Но как може Сталев, който е шеф на съдиите и е като президент на клуба от Марково, това го знае всеки, да влиза в съдийската стая! Аз там не влизам, нямам работа при съдиите. Каква работа е имал той? Това само в България май е възможно“, заяви Димитър Илиев. От Sportal.bg съобщиха, че Йордан Сталев е отказал коментар.

източник: Спортал, снимка от мача: marica.bg