Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 33 кръг

0
311

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 33 кръг – 24.05.2019 година – 18:00 часа:

 

 

 


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС:Апостол Иванов – Пловдив

АС:Васил Петров – Пловдив

АС:Константин Стаматов – Пловдив

 4-ти съдия:Васил Николов – Пловдив

Делегат:Петър Зехтински – Пловдив


ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Иван Николов – Хасково

АС:Георги Димитров – Хасково

 4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив


24.05./петък/2019 г. – 18:00 часа


ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Миньор“(Раднево)

ГС:Цветозар Манолов – Бургас

АС:Васил Шавов – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

 4-ти съдия:Даниел Краевски – Пловдив

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив


ФК“Созопол“(Созопол) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив) от 19:00 часа

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Милен Митев – Стара Загора

АС:Красимир Енев – Стара Загора

4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Валентин Иванов – Бургас


ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Хасково 1957“(Хасково)

ГС:Светослав Шехов – Пловдив

АС:Тони Пандарски – Пловдив

АС:Емил Делибашев – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Делчев – Хасково

Делегат:Андрей Бонев – Пловдив


ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Адриян Сюрджиев – Смолян

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Янко Чакъров  – Пловдив

4-ти съдия:Младен Вълчев – Бургас

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив


ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Садово“(Садово)

ГС:Никола Вангелов – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Владимир Стоянов – Бургас


ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия:Стоян Зафиров – Ямбол

Делегат:Петър Андреев – Хасково


ОФК“Левски“(Карлово) – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) от 17:00 часа

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Даньо Пенев  – Пловдив

4-ти съдия:Йордан Петров

Делегат:Калоян Беделев – Пловдив


СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени