Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 28 кръг

0
221

На основание чл. 47, т. 7 и 9, от Наредбата за първенствата и турнирите, СТК присъжда за срещата Карнобат – Миньор (Раднево) служебен резултат 3:0, вместо получения на терена 0:2.

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 28 кръг – 25.04.2019 година – 17:00 часа:


25.04./четвъртък/2019 г. – 17:00 часа


ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Садово“(Садово)

ГС:Христо Василев – Хасково

АС:Георги Димитров – Хасково

АС:Божидар Карафейзиев – Кърджали

 4-ти съдия:Величко Милчев – Стара Загора

Делегат:Георги Николов – Хасково


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия:Виктор Динев – Ямбол

Делегат:Ивайло Дуков – Ямбол


ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) от 16:00 часа

ГС:Стойчо Стоев – Кърджали

АС:Павел Драганов – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Владимир Годуманов – Кърджали


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Милен Митев – Стара Загора

АС:Красимир Енев – Стара Загора

4-ти съдия:Ангел Величков – Сливен

Делегат:Донка Терзиева – Стара Загора


ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Цветозар Манолов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Димитър Дончев – Бургас


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Иван Николов – Хасково

АС:Мехмед Мехмед – Хасково

4-ти съдия:Николай Марков – Пловдив

Делегат:Георги Карушев – Пловдив


ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Тодор Тодоров – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Месут Ахмедов – Пловдив

4-ти съдия:Георги Иванов – Пловдив

Делегат:Петко Гайдаров – Пловдив


 ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Атлетик“(Куклен) от 18:00 часа

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Пламен Загоров – Стара Загора

АС:Марио Кушев – Стара Загора

4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Делегат:Владимир Иванов – Бургас


ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Владимир Недялков – Пловдив

АС:Диян Георгиев – Пловдив

АС:Иван Чобанов – Пловдив

4-ти съдия:Тодор Малинов – Пловдив

Делегат:Милко Якимов – Пловдив



СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени