Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 26 кръг

0
184

 

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 26 кръг:

 

 

 

 


13.04./събота/2019 г. – 17:00 часа


ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Кристиян Колев – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Георги Димчев – Пловдив

 4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Милан Каратанчев – Пловдив


ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Садово“(Садово)

ГС:Тодор Малинов – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

АС:Емил Делибашев – Пловдив

4-ти съдия:Райко Чакъров – Пловдив

Делегат:Нено Тотков – Пловдив


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Иван Николов – Хасково

АС:Георги Димитров – Хасково

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Димитър Чамов – Ямбол


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Денислав Сталев – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

АС:Месут Ахмедов – Пловдив

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Андрей Бонев – Пловдив


ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Светослав Лазаров – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

4-ти съдия:Светослав Шехов – Пловдив

Делегат:Румен Величков – Бургас


ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас) от 18:00 часа

ГС:Красен Георгиев – София

АС:Живко Петров – София

АС:Владимир Йорданов – София

4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Делегат:Димчо Кацаров – Бургас


ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Петър Андреев – Хасково


 ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Стойчо Стоев – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

АС:Божидар Карафейзиев – Кърджали

4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас

Делегат:Николай Генков – Кърджали


14.04./неделя/2019 г. – 17:00 часа

ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас)

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Христо Стоянов – Сливен

4-ти съдия:Стилян Димитров – Хасково

Делегат:Стоян Димов – Сливен


СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени