Наказанията в Трета лига и областните групи

1
137

 

На свое заседание от 09 април 2019 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:

По член 34(1) т2 от Дисциплинарния правилник се наказва със забрана да изпълнява функции като треньор за 1(една) среща и глоба от 125 (сто двадесет и пет) лева треньора на ФК“Борислав 2009″ град Първомай г-н Николай Бонев.
По член 25 от Дисциплинарния правилник се налага наказание ССП за 1(една) година на Сабри Изет Иълдъз от ФК“Стоево 2018″ село Стоево.
                                 „Трета лига“ – Югоизточна група
 
Име, фамилия (Отбор)                             Провинение             Наказание
Николас Панайотис (Марково)                5-ти жълт картон        1 среща
Димитър Вакавлиев (Розова Долина)      5-ти жълт картон        1 среща
Николай Стоичков (Розова Долина)         червен картон           1 среща
Боян Пенев (Карлово)                             червен картон           1 среща
Йълмаз Сюлейман (Гигант)                    9-ти жълт картон         2 срещи
 
                                             „А“ Областна група
 
 
Петър Бръсков (Стамболийски)               червен картон            1 среща
Пламен Русев (Житница)                        5-ти жълт картон        1 среща
Иван Ненов (Дълго поле)                       5-ти жълт картон         1 среща
Стефан Пенсов (Секирово)                 червен картон/доклад     2 срещи
Адриян Ночев (Раковски)                        5-ти жълт картон        1 среща
                                              „Б“ Областна група
 
Иван Кръстов (Чернозем)                       червен картон             1 среща
Иван Пачев (Крислово)                          червен картон             1 среща
Калин Кумановали (Брестник)                червен картон             2 срещи
Изет Иълдъз (Стоево)                               доклад                      2 срещи
 
                                              Юноши Старша Възраст
 
Халил Халил (Асеновец)                      червен картон              1 среща
                                                    Зонална група – Деца
 
 
Димитър Райков (Локомотив)               червен картон             1 среща
 
                                                                    Деца
Веселин Грозев (Асеновец)                  червен картон            1 среща

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.