To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
Техническото съхраняване или достъпът са строго необходими за легитимната цел да се даде възможност за използване на конкретна услуга, изрично поискана от абоната или потребителя, или единствено с цел да се осъществи предаване на съобщение по електронна съобщителна мрежа.
Техническото съхранение или достъпът са необходими за легитимната цел да се съхраняват предпочитания, които не са поискани от абоната или потребителя.
Техническото съхранение или достъп, които се използват изключително за статистически цели.
Техническото съхранение или достъп, които се използват изключително за анонимни статистически цели. Без съдебна призовка, доброволно изпълнение от страна на Вашия доставчик на интернет услуги или допълнителни записи от трета страна, информацията, съхранявана или извличана само за тази цел, обикновено не може да се използва за идентифицирането Ви.
Техническото съхранение или достъпът са необходими за създаване на потребителски профили за изпращане на реклами или за проследяване на потребителя на даден уебсайт или на няколко уебсайта за подобни маркетингови цели.
И това селянче ще изгние на село като Ушатия.
Поне да радва индианците от резервата на маймуните
Роди се нова любов. В петък на мача на Локомотив видяхме на практика как се използват билетите за педерунгели. В началото на мача имаше 10 души от Славия и около десетата минута се домъкнаха още 20от техните любими индианци от Коматево. И настъпи една радост, едни прегръдки цяло чудо. Индианците, като истински безродници започнаха да пеят и да крякат каквото им се каже. Смешници!
Забележете само как Андрю (жълтата курва) качи съставите на индианците, а в петък не качи тези на Локомотив и Славия!
Колко много най-различни идиоти в тема за Ботев….
Команчи , апахи ,сиукси и обикновени кривоглави коматевски шушони
Андрей,пусни нещо ново.
Нящу Марулити на гъзът!
На черно-белите що цяла България им вика ЦИГАНИ? 🙂
Нашия тартор, Препускащият Жребец, отново си е изцапал гащите с цветовете на войната.
„Повечето фенове на Локум са от ромския квартал“
Снощи след леко преджасване с лулата на мира имах видение, че томахавката ми се е затъпила и не мога да си нарежа марула за салата. Лошо предсказание! Шаманът препоръча свинско жертвоприношение на точката за дузпа на Вечните Кънчови Полета.
Берое-Белия вожд 2-1
АБИ, ЗАТРУДНЯВЪШ СА ШТОТ СИ КОПАНАР ОТ РЕДОСЕЯЛКА 49,12-ШИКЕРЯ!!! ВСИЧКИ ДУРУГИ КЛОАКОМОТИФЦИ ЗНАЙМ ИСТИНЪТА!!! ЗАТУВА ПРИЗУВАВАМ В ИМИТУ НА НАШТЪ СВИШТЕННА ИМБЛЕМЪ: https://im0-tub-ru.yandex.net/i?id=9d778a2e8df661b304b086b05da48b9f-l&n=13
Братя буферляци, бургуджии, кошничари,турлукчии, демирджии, вретенари, гребенари, калайджии, калдараши, копанари, артъкпъртъци и сичкия катун!!! ИНТРИГАНТИ! ГЕЙОВЕ!!АБИТА! КЛОАКОМОТИФЦИ!!!!! ДА СИ СТОИМ В НУВИНИТИ НА КЛОАКОМОТИФФФ!!!:)))))))))))))))) ПУФ ПАФ
Га жа дувадът кранувити?
https://im0-tub-ru.yandex.net/i?id=9d778a2e8df661b304b086b05da48b9f-l&n=13
Братя буферляци, бургуджии, кошничари,турлукчии, демирджии, вретенари, гребенари, калайджии, калдараши, копанари, артъкпъртъци и сичкия катун!!! ИНТРИГАНТИ! ГЕЙОВЕ!!АБИТА! КЛОАКОМОТИФЦИ!!!!! ДА СИ СТОИМ В НУВИНИТИ НА КЛОАКОМОТИФФФ!!!:)))))))))))))))) ПУФ ПАФ……а кранувити зъ додът!:))))
Колку голъ жа отнесем ва кьнари?
Прост мангал
https://im0-tub-ru.yandex.net/i?id=9d778a2e8df661b304b086b05da48b9f-l&n=13. Колкут толкус, Съде Клоакомотиффффф!:))))))
Стига ва,тва е битката за тракия ва.
Коментарите са затворени