Спартак разгроми с 11:0 тима на Радиново в мач от 17- ти кръг на Б областна група Запад.

Тон за головата фиеста даде Николай Христозов във 2′ на мача след центриране на Здравко Жилов.

До края на полувремето “гладиаторите” покачиха на 5:0 с голове на Петко Фанев в 11′, Любо Цеков 19′, Митко Илиев 30′ и Здравко Жилов 45′.

През първата част бяха отменени и два гола на Спартак –  на Любо Цеков заради спорна засада и на Петко Фанев за реплика.

През второто полувреме паднаха ще 6 гола. В 51′ и 56′ Петко Фанев вкара две попадения, за да оформи своя хеттрик.

Влезлият на смяна Андон Андонов също се разписа с хеттрик съответно в 63′, 69′ и 89′. Между попаденията на Андонов и Мирослав Манев се отчете с гол в 73′.

Така Спартак продължава да е безспорен лидер с 28 точки и голова разлика 76:0.

В следващия кръг “гладиаторите” гостуват на Вихър Граф Игнатиево.