Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 21 кръг

0
199

 

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 2кръг:

 

16.03./събота/2019 г. – 15:00 часа

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Миньор“(Раднево) от 13:00 часа

ГС:Кристиян Колев – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

 4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив


ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) – ОФК“Карнобат“(Карнобат) от 14:00 часа

ГС:Величко Милчев – Стара Загора

АС:Виктор Динев – Стара Загора

АС:Кристиян Кръстев – Стара  Загора

4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас

Делегат:Петко Петков – Стара Загора


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия:Васил Николов – Пловдив

Делегат:Ивайло Дуков – Ямбол


ФК“Садово“(Садово) – ФК“Созопол“(Созопол)

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Атанас Делчев – Кърджали

АС:Павел Драганов – Кърджали

4-ти съдия:Константин Стаматов – Пловдив

Делегат:Владимир Годуманов – Кърджали


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Иван Николов – Хасково

АС:Георги Димитров – Хасково

4-ти съдия:Ангел Шамбуров – Стара Загора

Делегат:Георги Николов – Хасково


ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Даниел Краевски – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Даньо Пенев – Пловдив

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Димитър Манолов – Пловдив


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Хасково 1957“(Хасково)

ГС:Владимир Вълков – Пловдив

АС:Ириней Бодуров – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Андрей Бонев – Пловдив


17.03./неделя/2019 г. – 15:00 часа


ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Стефан Павлов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Ганчо Джевелеков – Бургас

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Румен Величков – Бургас


ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Николай Вачев – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

АС:Георги Николаев – Бургас

 4-ти съдия:Ахмед Белбер – Бургас

Делегат:Любен Жилков – Пловдив

 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени