“Борислав” (Първомай) загуби с 5:1 визитата си на “Черноморец-1919” в мач от последние есенен кръг в Трета лига. Първомайци бяха надиграни от водения от Кишишев бургаски тим.

Резултатът бе открит от Станимир Митев. Живко Димов удвои аванса на домакините, след като се възползва от чудесен индивидуален пробив и пас на Жулиен Парушев. До края на полувремето гостите успяха да върнат едно попадение.

През втората част Станимир Митев възстанови аванса от две попадения на “Черноморец-1919”. Димитър Попов засече центриране от фаул за 4:1. Петър Колев пък оформи крайното 5:1.

“Борислав” (Първомай) е седми с 22 точки преди последния мач утре. Домакините завършват есента пети с 31.