Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 11 кръг:
20.10./събота/2018 г. – 16:00 часа
ФК“Садово“ – ФК“Миньор“(Раднево)
ГС:Николай Николов – Хасково
АС:Желязко Атанасов – Хасково
АС: Мехмед Мехмед – Хасково
4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив
Делегат:Васил Петев – Хасково
ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)
ГС:Стилян Димитров -Хасково
АС:Ариф Садула – Кърджали
АС:Недялко Драганов – Кърджали
4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив
Делегат:Цветан Гърдев – Пловдив
ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)
ГС:Галиан Гонев – Стара Загора
АС:Костадин Керацов – Стара Загора
АС:Снежана Петрунова – Стара Загора
4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас
Делегат:Донка Терзиева – Бургас
ФК“Свиленград 1921“ – ФК“Хасково 1957“(Хасково)
ГС:Светослав Шехов – Пловдив
АС:Даньо Пенев – Пловдив
АС:Иван Чобанов – Пловдив
4-ти съдия:Владимир Недялков – Пловдив
Делегат:Андрей Бонев – Пловдив
ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)
ГС:Стойчо Стоев – Кърджали
АС:Стефан Делчев – Хасково
АС:Владимир Хубенов – Кърджали
4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас
Делегат:Сергей Карафейзиев – Кърджали
ФК“Сокол“(Марково) – ОФК“Гигант“(Съединение)
ГС:Величко Милчев – Стара Загора
АС:Ивелин Рашев – Стара Загора
АС:Милен Митев – Стара Загора
4-ти съдия:Йордан Петров – Пловдив
Делегат:Любен Жилков – Пловдив
ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Созопол“
ГС:Георги Николов – София
АС:Красимир Миланов – София
АС:Георги Великов – София
4-ти съдия:Райко Чакъров – Пловдив
Делегат:Валентин Лазаров – София
ОФК“Карнобат“ – ФК“Димитровград 1947“
ГС:Кристиян Колев – Пловдив
АС:Никола Михайлов – Пловдив
АС:Емил Делибашев – Пловдив
4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас
Делегат:Петко Гайдаров – Пловдив
21.10./неделя/2018 г. – 16:00 часа
ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Загорец“(Нова Загора)
ГС:Петър Аспарухов – Бургас
АС:Стефан Димитров – Бургас
АС:Кристиян Йорданов – Бургас
4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас
Делегат:Румен Величков – Бургас
СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени