Димитровград удари Атлетик (Куклен) като домакин с 3:1 със здраво съдийско рамо на карнобатския рефер Валентин Железов.

Ето какво на разказа човек от щаба на Куклен пред marica.bg:

“Мачът започна равностойно. Несъществуващ фаул на 30 метра от вратата, центриране, трима човека в засада и гол. 1-0 в 5-тата минута. В 20-тата минута 2-0. В 40-тата изгони Борислав Хаджиев за симулация. Първото полувреме един червен картон и 5 жълти и 2-0. Второто върнахме един гол от корнер Александър Христев вкара. Следващата атака изгони Праматаров от Куклен при явна симулация на нападателя на Димитровград, който се спъна сам. Надигравахме ги с 9 човека и изпуснахме дори да изравним. Джонджуров изпусна сам срещу вратаря. След единоборство в центъра и грубо влизане в краката на Шабан Османов и реакция по един жълт за двамата и следователно червен за Шабан. В края на мача ги натиснахме с 8 човека и при един корнер нашия вратар се включи в атаката и вкараха в 93тата минута. 3-1 краен. Общо взето Валентин Железов изпълни задачата и обезкости Куклен за мача със Созопол.”

Всички резултати от кръга и актуалното класиране вижте ТУК!