Берое победи резервите на Хебър с 6:1 в мач от първия кръг на турнира за Купата на България и продължава без проблем напред в турнира. Александър Цветков откри резултата в 3-ата минута, а Алфедо Мартинс удвои в 11-ата. Бразилецът се разписа за втори път в 17-ата минута и Берое поведе с класическото 3:0.

В 53-ата точен беше Борислав Цонев, а до края вкараха още Драгош Фирцулеску и Алфредо, който оформи хеттрика си. За бразилеца това бяха първи голове с екипа на Берое. Автор на почетното попадение за Хебър стана миналият през школата на Манчестър Сити и Локомотив (Пд) преди години Серафим Михайлов.

Хебър – Берое 1:6
0:1 Александър Цветков (2), 0:2 Алфредо Мартинс (12), 0:3 Алфредо Мартинс (16), 0:4 Борислав Цонев (54), 0:5 Драгош Фирцулеску (67), 0:6 Алфредо Мартинс (75), 1:6 Серафим Михайлов (79)

Хебър: 74. Димитър Пангев, 2. Васил Геров (к), 3. Димитър Мичков, 24. Дейвид Донов (46′- 10. Кирил Георгиев), 17. Денис Карасан, 8. Николай Хаджиниколов, 5. Атанас Велев, 14. Станимир Димитров, 16. Богомил Божуркин (50′- 42. Георги Недялков), 11. Александър Александров, 9. Стефан Лачов (62′- 27. Серафим Михайлов)
Tреньор: Танчо Калпаков

Берое: 12. Душан Перниш, 3. Милен Желев, 5. Мешка (59′- 28. Рубен Бриджидо), 6. Александър Цветков (59′- 77. Вандерсон), 10. Борислав Цонев (к) (59′- 9. Мартин Камбуров), 18. Алфредо, 19. Александър Василев, 25. Георги Ангелов, 26. Камен Хаджиев, 70. Драгош Фирцулеску, 73. Иван Минчев
Треньор: Александър Томаш