Отборът на “Тракия” (Стамболийски) победи с 4:0 гостуващия “Сокол-Ф” (Долни Воден) в мач от 3 кръг в “А” ОФГ. Домакините се опитаха да играят футбол, но гостите накъсваха играта с постоянни фалове и провокативно отношение. Освен всичко направи впечатление и грубата им и неспортменска игра.

Първото полувреме завърши 1:0, след гол от перфектно изпълнен фаут от Кирил Стойчев от около 25 метра. Втората част започна с гол още в 30 секунда и мача от там нататък се доиграваше, но това не спря гостите да играят по вече познатия начин. Техен състезател пък получи директен червен картон след груб фаул срещу Бръсков които се наложи да излезе контузен. Освен Стойчев, другите попадения в мача бяха дело на Бузов, Шакаданов и Тумбалев.

8 септември 2018, събота, 17:00 ч / III кръг: