“Борислав” (Първомай) изтръгна ценен успех над “Атлетик” в Куклен в мач от 2 кръг в Трета лига Югоизтночна група. Двубоят на стадиона край КЦМ започна с едноминутно мълчание в памет на загиналия пожарникар

Още в 13 минута Вальо Добревски даде преднина на гостите. Нападателят се измъкна зад защитата и с прецизно изпълнение вкара в десния ъгъл . В 35-та минута Османов вкара след перфектно изпълнен фаул от 25 метра и изравни. В 45-та минута Грънчарски от дузпа направи 1:2, а червен картон получи Александър Христев от Куклен. В продължението на полувремето Османов от нова дузпа изравни – 2:2.

20 минути след подновяването на играта втори “Атлетик: (Куклен) инкасира втори червен картон.  Съдията Даниел Краевски изгони Джонджоров след единоборство в центъра, а домакините имаха доста претенции към Краевски не само в тази ситуация. Малко след това Вальо Добревски направи 2:3, а в 80-та минута дошлият от “Марица”-2 Иван Площаков изравни. Ангел Здравчев в 84-та минута пак даде преднина на гостите, а този резултат 3:4 се запази до края. След гола и Здравчев бе изгонен.

9. Созопол (Созопол)                   2    1   0   1    4:4     3
10. Миньор (Раднево)                    2    1   0   1    1:1     3
11. Хасково 1957 (Хасково)              2    1   0   1    2:4     3
12. Карнобат (Карнобат)                 2    1   0   1    3:3     3
13. Свиленград 1921 (Свиленград)        2    0   1   1    0:1     1
14. Левски (Карлово)                    2    0   1   1    0:6     1
15. Асеновец 2005 (Асеновград)          2    0   1   1    4:6     1