В мач от 1-ви кръг на Югозападната Трета лига Хебър и Сливинишки герой не се победиха и завършиха при 1:1.

През първата част головите ситуации бяха поне шест в полза на домакините, но попадение влезе само в тяхната врата.

В 6-та минута пазарджиклии проспаха една атака на гостите по десния фланг. Топката бе подадена към непокрития в пеналта Мариан Хаджиев, който от десетина метра нямаше как да сбърка за 0:1.

Пропуски за „зелените” направиха Атанас Велев – Крауч, Георги Недялков – Жилета, Цветан Павлов, Иван Иванов, Кирил Георгиев и Станимир Димитров.

През втората част за хебърци влезе Руслан Иванов, който още с първото си докосване на топката успя да прониже вратаря на гостите за 1:1.

Като цяло хебърци доминираха тотално над Героя, но така и не стигнаха до трите точки.