“Атлетик” Куклен победи с 3:2 “Левски” Карлово в контрола играна в неделя, на стадиона в Куклен. Гостите откриха резултата чрез Стефан Чилингиров в 10-ата минута от дузпа. Футболистите на Атлетик изравниха в 40-минута. След грешка на централния защитник на Левски Карлово Гаров, Шаби Османов открадна топката и я насочи покрай вратаря за 1:1. В края на полувремето кукленци поведоха с 2:1. След удар от фаул от границата на наказателното поле и не добра намеса на вратаря на Карлово, Борислав Хаджиев я вкара между краката му. Второто полувреме започна вихрено за домакините. В 50 -ата минута Димитър Джонджуров се разписа след пас на Шабан Османов зад защитата. В 65-ата минута след центриране отляво и неразбирателство отбраната на Куклен, Юлиян Романов си отбеляза автогол, като фиксира и крайния резултат в мача.