Състезаващият се в “Б” ОФГ тим на “Марица”-2 и “Тракия” (Стамболийски) завършиха 1:1 в контрола, играна в неделя. “Тракия” (Стамболийски) играе в “А” ОФГ.

Първата част завърши без голове, като двата тима имаха няколко по-интересни положения. През втората част Янко Йончев откри за “Марица” в 64-та минута при разбъркване. Малко след това резултатът бе изравнен след грешка в отбрана. Маричани удариха и греда, а минута преди края на мача пропуснаха да победят, след като при удар топката премина на сантиметри от целта. В тази среща треньорът Стоян Монов не можеше да разчита на доста от юношите, които използва при първата контрола с “Вихър” (Войсил). Следващата контрола на тима е идната събота, срещу друг тим от “А” ОФГ – “Марица” (Маноле).