“Атлетик” (Куклен) победи с 2:0 “Асеновец” в контрола, играна в четвъртък в Куклен. Двубоят беше равностоен, но домакините реализираха две от положенията си и стигнаха до успех. Димитър Джонджуров откри в 32-та минута. След центриране на Гуджев от фаул Джонджуров шутира и вкара от малкият пеналт. В 39-та минута Шаби Османов стреля от фаул, вратарят на “Асеновец” Мюмюн изби, топката срещна гредата и излезе в корнер. В 41-та минута Стефан Рабаджийски удвои. Шаби Османов стреля отляво със силен шут, топката се отби от гредата и попадна в Рабаджийски, който от два метра я вкара в опразнената врата. Треньорът на гостите Димитър Илиев поиска да извади отбора от терена, тъй като реферът не отсъди нарушение при спорна ситуация малко преди гола. След минута спорове, Тодоров свири край на полувремето и страстите утихнаха. През втората част имаше няколко интересни ситуации, но резулатът остана непроменен – 2:0.

Атлетик Куклен – Асеновец 2:0

1:0 Димитър Джонджуров 31, 2:0 Стефан Рабаджийски

КУКЛЕН: Недялко Трамбурджиев, Георги Йотовски, Александър Христев, Юлиян Романов, Георгиос Караянис, Васил Гуджев, Мирослав Кайраков, Димитър Джонджуров, Борислав Хаджиев, Шабан Османов, Стефан Рабаджийски

АСЕНОВЕЦ: Халил Мюмюн, Румен Енков, Мартин Христозов, Йордан Жаров, Иван Ангелов, Стоян Славков, Олджай Алиев, Борис Димитров, Никола Лалев, Еркан Мюмюн, Мирослав Радев