Отборът на  Локомотив Пловдив постигна победа в международната си контрола срещу Академия Пандев с 2:1. Ето и как се разви срещата по минути:

1′ Начало на срещата в Самоков
3′ Шанс за Карагарен след подаване на Томашевич. Капитанът на Локомотив засече топката, но тя мина над вратата
8′ Посинкович се озова на добра позиция, но се оказа в засада
18′ ГОЛ за Локомотив. Карагарен пресече ниско подаване на стража на Пандев, последва прецизен удар в долния ляв ъгъл за 1:0.
24′ Шут на нападател на “сините”, високо над вратата на Милина
37′ Без сериозни опасности пред двете врати в дъждовното време над Самоков
40′ Прострелно центриране на Църнов, нямаше кой да засече топката
45′ Край на първото полувреме

46′ Начало на втората част
50′ Контаатака за македонците и изстрел над вратата
65′ Далечен шут на Аралица, блокиран от защитник в синьо
71′ Пряк свободен удар за Локомотив.Томашевич центрира, защитник на съперника изчисти в тъч
78′ Нов изстрел за Аралица, встрани от целта
81′ ГОЛ за Академия Пандев. Удар от 25 метра попадна в горния десен ъгъл на Луков за 1:1
85′ ГОЛ за Локомотив. Карагарен бе спънат в наказателното поле и “черно-белите” получиха дузпа. Зад топката застана Михалевич, който вкара за 2:1
90′ Край на срещата

Стартов състав: Милина, Джалилов, Везалов, Езе, Томашевич, Банович, Умарбаев, Буна, Църнов, Карагарен, Посинкович