Днес от 18:00 часа на базата на Ботев в Коматево се проведе първия четвъртфинал от Републиканското първенство при U15! Един срещу друг се изправиха двата пловдивски гранда Ботев и Локомотив. Двата отбора стигнаха до тук след като елиминираха съответно Етър и Черноморец Бургас.

Локомотив Пловдив постигна трудна, но сладка победа с 0:1 за терена на домакините. Георги Мавродиев отбеляза гола на победата в средата на второто полувреме. Реваншът е на 19-и на Лаута.

YouTube канала Glas TV излъчи срещата НА ЖИВО, а Glas.bg и PlovdivDerby.com ще са първите медии, които ще ви предоставят възможност да видите разширен видеорепортаж от сблъсъка.

Напомняме ви, че за ваше удобство ви препоръчваме да се абонирате за YouTube канала Glas TV. Така в началото на всяко пряко предаване на мач вие ще бъдете уведомявани своевременно. А мачовете, които излъчваме са много  тепърва предстоят много изненади свързани с юношите и представителните тимове на пловдивските Ботев, Локомотив и други. НАПРАВЕТЕ ГО СЕГА>>>