Резултати от междинния 30-ти кръг и класиране в Трета лига

0
379
Трета лига - Югоизточна група, сезон 2017/2018, колаж

 

Изиграха се срещите от междинния 30-ти кръг в Трета лига – Югоизточна група. Ето получените резултати, класирането и програмата за 31-ви кръг:

 

 

 

9 май 2018, сряда, 18:00 ч / XXX кръг:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                1:1 
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  2:1 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол (Марково)                     0:3 сл. 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           2:0 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     0:2 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            0:1 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)     4:0 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)            2:4 
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                     0:2 
12 май 2018, събота, 18:00 ч / XXXI кръг:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)              - 
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Ямбол 1915 (Ямбол)        - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Атлетик (Куклен) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - сл. 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                         - 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                    30   27   3   0  128:7    84   
-------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              30   18   5   7   56:25   59               
 3. Миньор (Раднево)                   30   16   7   7   60:30   55               
 4. Левски (Карлово)                   30   15   3  12   46:46   48  
 5. Розова долина (Казанлък)           30   14   5  11   52:39   47 
 6. Борислав 2009 (Първомай)           30   14   5  11   57:43   47 
 7. Атлетик (Куклен)                   30   14   5  11   47:46   47  
 8. Сокол (Марково)                    30   14   5  11   55:42   47 
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         30   13   5  12   45:50   44               
10. Карнобат (Карнобат)                30   13   4  13   56:45   43               
11. Димитровград 1947 (Димитровград)   30   12   3  15   35:52   39               
12. Евроколеж (Пловдив)                30   11   5  14   56:60   38               
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       30   11   4  15   43:81   37  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Гигант (Съединение)                30   10   7  13   25:46   37 
15. Ямбол 1915 (Ямбол)                 30   10   5  15   56:50   35 
-------------------------------------------------------------------
16. Верея II (Стара Загора)            30   10   3  17   40:76   33               
17. Раковски 2011 (Раковски)           30    9   2  19   37:56   29               
18. Тунджа 2006 (Ягода)                30    0   2  28   15:115   2 

 bulgarian-football.com