Home Без категория ГЛЕДАХТЕ НА ЖИВО: Ботев гледа към финал! Шопов и Казаков безмилостни за...

ГЛЕДАХТЕ НА ЖИВО: Ботев гледа към финал! Шопов и Казаков безмилостни за 7:1! (ВИДЕО)

1226
    11

Ботев разгроми със 7:1 Черно море в първата полуфинална среща за Купата на БФС при набор 2002 и на практика обезсмислиха реванша във Варна. Слави Шопов и Иво Казаков за пореден път показаха своята класа, като бяха замесени почти във всички попадение за своя тим.

След почивката “жълто-черните” бяха безпощадни. В 44 ‘ Слави Шопов оформи своя хеттрик след удар от близка дистанция. Само четири минути по-късно Венцислав Богданов покачи на 4:0 за домакините. Последваха силни минути за Иво Казаков. В рамките на само на шест той реализира две попадение и резултата набъбна на 6:0. В 62’ минута Георги Трифонов заби седмо попадение, след като бе оставен само срещу вратаря на гостите. В ответната атака “моряците” успяха да резлизират почетно попадение. Точен за Черно море бе Радослав Златев.

Протоколният реванш е следващата седмица във Варна.

Срещата бе излъчена  НА ЖИВО в Glas.bg, PlovdivDerby.com и във фейсбук-страницата “Юношески футбол – Пловдив Glas.bg

Ботев Пд: Милко Баданов, Георги Господинов, Петър Итов, Мерт Салимехмед, Атанас Чернев, Станислав Шопов, Томислав Георгиев, Венцислав Богданов, Иво Казаков, Георги Трифонов, Мартин Русев

Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Драгомир Раде, Джан Хасан, Светослав Николов, Калин Георгиев, Радослав Златев, Берк Джевдет