Отборите на “Атлетик” Куклен и “Сокол” Марково не се победиха в мач от първия пролетен кръг в Трета лига – Югоизточна група. Двубоят се игра на стадиона в Куклен и бе много интересен за наблюдаване. Домакините могат да съжаляват повече за пропуснатия шанс да запишат успех, след като изпуснаха много положения пред противниковата врата.

Първата част бе равностойна. Гостите от Марково стигнаха до гол още в началото на мача. Във 2-та минута Ангел Семерджиев реализира, след като кукленската отбрана не се изтегли навреме за засада и остави Рахов сам срещу стража Емо Данчев. Другият вратар на “баските” Горан Гръблев е с лека контузия. В 39-та минута Рамадан Хайрула изравни с красив гол от воле, насочвайки топката неспасяемо в ъгъла на вратата на “соколите”.

През втората част домакините имаха надмощие и създадоха доста положения, но не успяха да реализират и така резултатът се запази 1:1.