Home Без категория Тони Тасев почна да вкарва за Монтана

Тони Тасев почна да вкарва за Монтана

730
    1

Отборът на Монтана победи с класическото 3:0 унгарския Чаквари в контрола, която се игра в турския курорт Алания. Герой в срещата бе най-новото попълнение на тима – Тони Тасев, който избухна с два гола.

Той откри резултата в 36-ата минута, засичайки с глава центриране на Даниел Георгиев. Атанас Илиев удвои малко след това от бялата точка, след като Борислав Дамянов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа в полза на втородивизионния тим.

Тасев се разписа за втори път в 74-ата минута, оформяйки крайното 3:0 след хубав самостоятелен пробив.

Проверката бе изгледана от кмета на Монтана – Златко Живков и единият му заместник – Тихомир Антонов.

В следващата контрола футболистите на Ферарио Спасов се изправят срещу полския Стал (Миелец), а мачът е на 9 февруари.

Състав на Монтана: Марин Орлинов, Даниел Георгиев, Иван Михов, Тодор Колев, Кристиян Димитров, Йордан Йорданов, Тони Тасев, Айкут Рамадан, Сергей Георгиев, Борислав Балджийски, Иван Коконов (Стефан Цонков, Владимир Айтов, Християн Илиев, Сава Савов, Александър Манолов, Даниел Васев, Борислав Дамянов, Атанас Илиев).