Атлетик (Куклен) загуби с 0:4 от втородивизионния “Оборище” в контролна среща играна на стадиона в Куклен. Кукленци се готвят за пролетния полусезон в Трета лига, а панагюрци пък са основен конкурент на “Марица” за оставане във Втора лига.

Войводите откриха резултата още в първата минута на срещата с гол на Георги Божинов. Към средата на първата част Кармаджъ се разписа за 2:0 и така завърши полувремето. През второто полувреме „Оборище“ увеличи разликата с още два гола – в 60-тата минута на Илия Карапетров и в 75-тата на Капитанов от дузпа. Междувременно „Оборище“ пропусна още положения. Домакините имаха няколко шанса за гол, но не успяха да ги реализират. Най-близо до гола те бяха в 35-та минута, когато Борис Хаджиев удари греда. В едно от единоборствата контузия получи Димитър Джонджуров (Джонито). Той бе нацелен с бутоните в лицето от противников играч и получи рана в областта на брадата.

Следващата контрола на “Атлетик” е на 17-ти февруари срещу водача в Трета лига “Арда” в Кърджали.