При отсъствие на шест човека от основния състав, заради контузии, лични ангажименти и други причини, отборът на Стамболийски – ОФК „Тракия“, победи тима на “Вихър” Белозем, който е на 3-то място в групата. С победата 3:2 в края на миналата седмица на стадион „Георги Славков“ местният отбор се изкачва на 4-то място, информира stamboliyski.tv.

„Толкова хъс, воля и амбиция за победа по време на играта не съм виждал от години“, коментира след победата старши треньорът на ОФК „Тракия“ Атанас Бръсков, който отбеляза великолепната игра на вратаря Васил Стоименов.

Голмайсторите за ОФК “Тракия” са Милко Неделчев, който вкара гол в 5-та минута, Петър Бръсков с гол от дузпа в 65-та минута и Иван Давчев, автор на победния гол в 89-та минута.

В неделя ОФК „Тракия“ ще гостува на „Вихър“-Войводиново, а на 4-ти декември на стадион „Георги Славков“ ще се играе регионалното дерби между отборите на Стамболийски и Кричим.