Отборът на “Житница” пропусна да победи гостуващия тим на “Кричим” в мач от 10-ти кръг от първенството на “А” ОФГ, след като водеха през 95% от игровото време.

Петър Кундурджийски откри за домакините в 5 минута с хубав гол и през целия мач домакините контролираха мача, въпреки че и гостите играха добре. В последната 90-та минута на срещата Златомир Петров имаше малшанса да си отбележи автогол и така срещата завърши 1:1.
Лидерът “Садово” записа служебен успех, след като мачът с “Калояново” не се състоя, а в опашкарското дерби “Спортист” /Г.чардак/ и “Марица” /Любеново/ се занулиха – 0:0. В Строево местния “Вихър” надделя над адашите си от Войводиново с 2:1