“Вихър” Войсил постигна първа победа като гост. Тимът от с. Войсил постигна победа  над ФК “Момино” Момино село с 3:2. Гостите от Войсил поведоха в 4-та минута с гол на Георги Станоев-Джоджо. Второто попадение падна в 36-та минута след автогол на домакините, след което те упражниха натиск и стигнаха до гол в 44-та минута – 2:1. Така завърши първото полувреме.

Второто полувреме започна с териториален превес на домакините, но при едно центрирате, след разбъркване в наказателното поле, най-съобразителен се оказа Белчо Александров, който със страхотен удар разстреля вратаря на “Момино” –  3:1 в 47-та минута. Домакините продължиха да контролират мача и създадоха доста положения, при едно от които отбелязаха гол и намалиха на 3:2 в 75-та мин. Голът още повече амбицира тима от Момино, но въпреки положенията пред противниковата врата резултатът остана непроменен и играчите на “Вихър” Войсил се поздравиха с успех.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В “А” ОФГ ВИЖТЕ ТУК!