Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 6 кръг 

0
254

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 6 кръг 

 

08.09./петък/2017 г. – 17:00 часа

ОФК“Карнобат“ – ФК“Загорец“(Нова Загора) 0:1

Гл.съдия:Боян Славков – Пловдив

Ас.съдия:Йордан Петров – Пловдив

Ас.съдия:Деян Георгиев – Пловдив

4-ти съдия:Ахмед Ахмед – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив

 

09.09/събота/.2017 г.  – 17:00 часа

ПФК“Верея“(Стара Загора) – ОФК“Гигант“(Съединение)

Гл.съдия:Павлин Тютюнджиян – Бургас

Ас.съдия:Мирослав Желев – Бургас

Ас.съдия:Христо Георгиев – Бургас

4-ти съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора

Делегат:Румен Величков – Бургас

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

Гл.съдия:Стойчо Стоев – Кърджали

Ас.съдия:Владимир Хубенов – Кърджали

Ас.съдия:Божидар Карафейзиев – Кърджали

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Петър Андреев – Хасково

ФК“Евроколеж“(Пловдив) – ФК“Атлетик“(Куклен)

Гл.съдия:Апостол Иванов – Пловдив

Ас.съдия:Георги Стамболджиев – Пловдив

Ас.съдия:Васил Петров – Пловдив

4-ти съдия:Георги Иванов – Пловдив

Делегат:Димитър Манолов – Пловдив

ФК“Арда“(Кърджали) – ФК“Сокол“(Марково)

Гл.съдия:Иван Петров – Ямбол

Ас.съдия:Петър Стойков – Ямбол

Ас.съдия:Стилян Радиев – Ямбол

4-ти съдия:Христо Христов – Кърджали

Делегат:Тодор Светозаров – Ямбол

ПФК“Раковски 2011“(Раковски) – ФК“Миньор“(Раднево)

Гл.съдия:Адриян Сюрджиев – Смолян

Ас.съдия:Радослав Фисински – Смолян

Ас.съдия:Филип Сгуров – Смолян

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Асен Балабанов – Пловдив

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ОФК“Левски“(Карлово)

Гл.съдия:Пламен Тенекеджиев – Смолян

Ас.съдия:Сашо Пайталов – Смолян

Ас.съдия:Николай Бинев – Смолян

4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Илко Топалов – Смолян

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода)

Гл.съдия:Николай Николов – Хасково

Ас.съдия:Желязко Атанасов – Хасково

Ас.съдия:Иван Николов – Хасково

4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив

Делегат:Веселин Василев – Хасково

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

Гл.съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Ас.съдия:Красимир Енев – Стара Загора

Ас.съдия:Милен Митев – Стара Загора

4-ти съдия:Владимир Недялков – Пловдив

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

 

 

SHARE