Съдийски назначения „Трета лига“ – Югоизточна група, 4 кръг

0
264

Съдийски назначения „Трета лига“ – Югоизточна група, 4 кръг 30.08./сряда/2017 г.  – 18:00 часа

 

30.08./сряда/2017 г. – 18:00 часа

ПФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

Гл.съдия:Христо Панайотов – Бургас

Ас.съдия:Мирослав Желев – Бургас

Ас.съдия:Николай Бахов – Бургас

4-ти съдия:Красимир Енев – Стара Загора

Делегат:Валентин Пеев – Бургас

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Атлетик“(Куклен)

Гл.съдия:Владимир Вълков – Пловдив

Ас.съдия:Георги Стамболджиев – Пловдив

Ас.съдия:Иван Копчев – Пловдив

4-ти съдия:Васил Николов – Пловдив

Делегат:Стоян Димитров – Пловдив

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Сокол“(Марково) – Отложен

ФК“Евроколеж“(Пловдив) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

Гл.съдия:Иван Пенчев – Стара Загора

Ас.съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора

Ас.съдия:Милен Митев – Стара Загора

4-ти съдия:Боян Славков – Пловдив

Делегат:Петър Дингилски – Пловдив

ФК“Арда“(Кърджали) – ФК“Миньор“(Раднево)

Гл.съдия:Рюстем Карагарен – Пловдив

Ас.съдия: Лазар Лазаров – Пловдив

Ас.съдия:Константин Стаматов – Пловдив

4-ти съдия:Стойчо Стоев – Кърджали

Делегат:Илко Томов – Пловдив

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ОФК“Левски“(Карлово)

Гл.съдия:Николай Николов – Хасково

Ас.съдия:Стефан Делчев – Хасково

Ас.съдия:Иван Николов – Хасково

4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Бургас

Делегат:Георги Николов – Хасково

ПФК“Раковски 2011“(Раковски) – ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода)

Гл.съдия:Пламен Тенекеджиев – Смолян

Ас.съдия:Радослав Фисински – Смолян

Ас.съдия:Божидар Шуманов – Смолян

4-ти съдия:Райко Чакъров – Пловдив

Делегат:Илко Топалов – Смолян

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

Гл.съдия:Радослав Гидженов – Пловдив

Ас.съдия:Цветан Горанов – Пловдив

Ас.съдия:Атанас Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Иван Петров – Ямбол

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

Гл.съдия:Владимир Недялков – Пловдив

Ас.съдия:Янко Чакъров – Пловдив

Ас.съдия:Даньо Пенев – Пловдив

4-ти съдия:Денислав Сталев – Пловдив

Делегат:Петко Гайдаров – Пловдив

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени