„Гигант“ /Съединение/ затрудни сериозно ОФК “Карнобат” при визитата си. Цяло първо полувреме двата отбора не успяха да си вкарат гол. Малко след подновяването на играта Калоянов реализира от дузпа в 47-ма минута за 1:0, след като в наказателното поле на гостите бе маркирано нарушение срещу Тузаков. В 74-та минута при разбъркване в наказателното поле на „Карнобат“ падна изравнителен гол, който бе реализиран от Благовест Зайцев с глава. В даденото от съдията продължение на мача Петър Колев хвърли в екстаз феновете на „Карнобат“, когато след продължително разиграване пред пеналата на „Гигант“ съумя да изпрати по земя топката в противниковата мрежа за 2:1.
Двубоят протече с множество положения пред двете врати, като определено вратарите имаха много работа. Петър Колев, Живко Димов и Георги Бинев се отчетоха с пропуски за „Карнобат“, а за „Гигант“ основно ударите на Зайцев бяха заплаха за вратата на Христиан Славов.