Съдийски назначения в „Трета лига“ Югоизточна група – 33 кръг

0
331
Съдийски назначения в „Трета лига“ Югоизточна група – 33 кръг:
на 19.05/петък/2017 г.  – 18:00 часа:
ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Арда“(Кърджали)
Гл.съдия:Радослав Гидженов – Пловдив
Ас.съдия:Ириней Бодуров – Пловдив
Ас.съдия:Делян Писков – Пловдив
4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора
Делегат:Милан Каратанчев – Пловдив
на 20.05/събота/2017 г.  – 18:00 часа:
ФК“Марица“(Пловдив) – ФК“Асеновец 2005″(Асеновград)
Гл.съдия:Даниел Краевски – Пловдив
Ас.съдия:Мартин Маргаритов – Пловдив
Ас.съдия:Иван Копчев – Пловдив
4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив
Делегат:Любен Жилков – Пловдив
ФК“Евроколеж“ – ФК“Борислав 2009″(Първомай)
Гл.съдия:Кристиан Колев – Пловдив
Ас.съдия:Екатерина Маринова- Пловдив
Ас.съдия:Аспарух Атанасов – Пловдив
4-ти съдия:Христос Паликаров – Пловдив
Делегат:Стоян Димитров – Пловдив
ПФК“Раковски 2011″ – ПФК“Верея“-2 (Стара Загора)
Гл.съдия:Ахмед Ахмед – Бургас
Ас.съдия:Христо Георгиев – Бургас
Ас.съдия:Христо Попов – Бургас
4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив
Делегат:Димитър Манолов – Пловдив
ФК“Любимец“ – ФК“Загорец“(Нова Загора)
Гл.съдия:Тодор Малинов – Пловдив
Ас.съдия:Георги Калудов – Пловдив
Ас.съдия:Георги Стамболджиев – Пловдив
4-ти съдия:Стефан Делчев – Хасково
Делегат:Илко Томов – Пловдив
ФК“Ураган“(Бояджик) – ФК“Димитровград 1947″ В Кабиле
Гл.съдия:Георги Иванов – Пловдив
Ас.съдия:Деян Георгиев – Пловдив
Ас.съдия:Пламен Есев – Пловдив
4-ти съдия:Добромир Араванов – Ямбол
Делегат:Петко Гайдаров – Пловдив
 
ОФК“Елхово“ – ФК“Розова Долина“(Казанлък) В Тополовград
Гл.съдия:Христо Панайотов – Бургас
Ас.съдия:Ганчо Джевелеков – Бургас
Ас.съдия:Чанко Вазов – Бургас
4-ти съдия:Петър Стойков – Ямбол
Делегат:Тома Манолов – Бургас
ОФК“Карнобат“ – ОФК“Гигант“(Съединение)
Гл.съдия:Димо Димов – Сливен
Ас.съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора
Ас.съдия:Христо Стоянов – Сливен
4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас
Делегат:Радостин Бончев – Сливен
ФК“Свиленград 1921″ – ФК“Атлетик“(Куклен)
Гл.съдия:Николай Костадинов – Ямбол
Ас.съдия:Емил Иванов – Ямбол
Ас.съдия:Димитър Марков – Ямбол
4-ти съдия:Желязко Атанасов – Хасково
Делегат:Тодор Светозаров – Ямбол
СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени